Hakkımızda

 Firmamız 2011 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup geçmiş dönemde şahıs firması olarak faaliyet göstermiştir. İş deneyimi ve tecrübeleriyle sektöründe bir ilke imza atan Tekinoğlu  kurumsal yapısıyla et sektöründe sistem kurarak daha verimli bir çalışma şekli oluşturmuştur.
Profesyonel kadrosuyla kesim, karkas et parçalama, vakum, yükleme ve boşaltma çalışmalarıyla müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.  

 

Vizyonumuz 

Hayvancılık ve tarım sektöründeki tüm üreticilere tüketicilere uzanan tüm zincirin bütün halkalarının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerektiğine inanarak, sektörünün gerekliliği olarak kabul ettiği  tüm standartları uygulayan, Türkiye ve dünyada tarımsal üretimin daha akılcı, kaliteli yapılabilmesi için tüm imkanlarını seferber eden Türkiye’de öncü ve lider, Dünya’da da tanınır bir marka" olmaktır.

 

Misyonumuz 

Ülkemizin tüm hayvansal gelişimine katkıda bulunan üreticilere , bölge insanı için istihdam sağlamayı ve bu sayede erişilecek katma değeri yine kurulduğu yerde kullanmayı amaç edinerek,Tüm üreticilerin kalitesini artırmak için Tekinoğlu ile üreticilerin kendi markasınını taşıyan et ve süt ürünlerinin örnek ve önder  bir firma olmak.